Depolama Hizmeti

Self Storage

Self Storage Depolama Nedir


Self storage depolama çözümü anahtarı sadece müşterimizde bulunan ve mesai saatleri içerisinde hiç bir randevu gerektirmeden depolama alanını kullanılmasıdır.

Farklı büyüklükte Eşya depolama alanları bulunmaktadır. Bu sadeceye eşyalarınızın yoğunluğuna bağlı olarak dilediğiniz odayı kiralayabilirsiniz.


Neden Self Storage depolama ve bu Self Storage Depolama ne anlama geliyor ?


Daha önce geçici veya uzun süreli kiralama için bir depolama tesisi kullandıysanız, “kendi kendine depolama” terimini duymuş olabilirsiniz. Başlangıçta mantıklı gelmeyebilir – sonuçta, eşyalarınızı kendi biriminizde saklamıyorsunuz – ama bir şirketten kiralıyorsunuz. Ancak, haklı olarak, buna kendi kendine depolama denir - ve neden ve kendi kendine depolama hakkında bilmek isteyebileceğiniz diğer ayrıntıları açıklayacağız. Başlayalım!


Self Storage Eşya Depolama Telefon
📞 Depolama Telefon 444 1980
📞 Sabit Telefon 0312 222 6844
✅ Kişiye Özel Eşya Depolama Kiralık Depo

Konteyner Eşya Depolama


Konteyner eşya depolama hizmeti uzun süreli eşyaları muhafaza etmek isteyen müşterilerimiz için tercih sebebidir. Bu depolama hizmeti evinizde veya ofisinizde bulunan eşyaların adresiniz önünde eşyalarınızı depolama sistemidir.

Self Storage depolama, "self servis depolama" demenin daha kısa bir yoludur. Bu, bir şirketin eşyalarınızı alıp tesislerinde depolamasını sağlamak yerine, bir depolama birimi kiralama olanağı için ödeme yaptığınız anlamına gelir. Ardından, kendi eşyalarınızı birime taşırsınız. Bu adımla ilgilenmekten siz sorumlu olduğunuz için, bu depolama yöntemi "self servis depolama" olarak bilinir, dolayısıyla kısaltılmış "self depolama" terimidir.


Eşyalarım kişisel depolama birimine nasıl ulaşır?


Belirtildiği gibi "self-depolama" self-servis depolamadır. Eşyalarınızı depolama birimi tesisine götürmek sizin sorumluluğunuzdadır. Eşyalarınızı taşımak için yardıma veya ekipmana ihtiyacınız varsa, Doğançay nakliyat olarak bu hizmet için gerekli bilgi birikim ve ekipmana sahibiz. Elbette eşyalarınızın transferini sizin için daha kolay hale getirmeye çalışıyoruz. Her iki Bilkent ve Yaşamkent lokasyonumuzda eşyalarınızın taşınması için gerekli araç ve ekipman tarafımızdan ayarlanmaktadır. Nakliye hizmeti için 4441980 numaralı çağrı merkezimiz ile iletisim geçebilirsiniz.


Farklı Self Storage Eşya Depolama alanları mevcuttur


Yaşamkant ve Bilkent self-servis depolama şirketlerinde farklı türde depolama alanları mevcuttur. En yaygın olarak, aşağıdaki gibi hizmetler bulacaksınız:


Kişisel depolama


Çok fazla eşyanız varsa, evinizi küçültüyorsanız veya bazı eşyalarınızı eviniz dışında bir yerde güvende tutmak istiyorsanız, kişisel depolama sizin için doğru olabilir.


Ofis Eşyası Depolama


İşletmelerin genellikle ofis mobilyaları, belgeler ve kullanılmayan ekipman gibi şeyleri uzun süre saklaması gerekir ve ofis eşyası depolama işiniz için self storage depolama birimi bu amaç için idealdir.


İhtiyaçlarınız için size uygun depolama birimi boyutunu seçme


Özel ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, bu kişisel depolama türlerinden herhangi biri sizin için doğru olabilir. Self Storage'de aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli depolama birimi boyutlarına sahibiz :

 • 3,6m2 - 10m3
 • 4,81m2 - 13m3
 • 5,2m2 - 14m3
 • 5,5m2 - 15m3
 • 5,96m2- 16m3
 • 7,5m2 - 20m3
 • 10m2 - 28m3

İsterseniz depolarımızı ziyeret edebilir ve Eşya Depolama alanlarımızı kendiniz seçebilirsiniz.


Ankara Eşya Depolama


Ankara Eşya Depolama hizmetinde Yaşamkent Self Storage , Bilkent Self Storage ve Malıköy konteyner depolama alanları ile kişiye özel çözümler sunmaktayız.

Hakkımızda

Doğançay Uluslararası Nakliyat olarak ev eşyaları taşıma, Asansörlü taşımacılık , Eşya depolama çözümlerini Kurumsal olarak sunmaktayız.

Hizmetlerimiz
 • Evden Eve Nakliyat
 • Ankara Nakliyat
 • Uluslararası Taşımacılık
 • Eşya Depolama
 • Self Storage
 • Asansör Kiralama
 • Asansörlü Nakliyat