Taşımacılık

Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Eşyalarınıza kendi eşyalarımız gibi özenle taşıyoruz.

Evden eve nakliyat, bireylerin taşınma amacıyla eşyalarını bir yerden başka bir yere taşımak amacıyla tercih ettikleri hizmettir. Ev ya da ofis taşımacılığında kullanılan bu hizmet doğru prosedürlerle taşıma amacı güttüğünden kaliteli bir deneyim sunma hedefi taşımaktadır. Bu çerçevede amaç daima eşyaların güvenliği ve tüketicilerin memnuniyetini elde etmektir.

Siz de evden eve taşımacılık konusunda profesyonel çözümlerden fayda sağlamak istiyorsanız yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçerek hizmet standartlarımızdan faydalanmak olacak.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Neler Sunuyoruz?

Evden eve taşımacılık konusunda profesyonelliği ön planda tutarken bütün hedefimizin sizlerin memnuniyeti olduğunu ifade ediyoruz. Size uygun ve kalite odaklı çözümlere başvurmadan hemen önce aşağıda bulunan detayları dikkate almalısınız. Kusursuz bir hizmeti ön plana çıkaracak olan bu detay sayesinde beklentilerinize cevap vermek sandığınızdan çok daha basit olacak!

Evden Eve Nakliyat Hizmeti


Ankara Nakliyat
Firmamız Ankara Merkezli olarak Evden eve Nakliyat hizmetini sunmaktadır.
Eşya Ambalajlama Hizmeti
Eşya Ambalajlama ve Taşıma Hizmeti

Demontaj ve Paketleme Süreci

Eşyalarınızın taşınması öncesinde mobilyaların ve diğer parçaların demonte hale getirilmesi gerekmektedir. Bu tip malzemeleri tek parça şeklinde taşımayacak olması nedeniyle demonte süreci çok titiz bir şekilde gerçekleştirilmek durumundadır. Ayrıca demonte edilen parçalar titiz bir şekilde paketlenerek zarar görmemek üzerine bir kenara bırakılır. Ev ya da iş yerinde bütün eşyaların demonte edilerek paketlenmesi sonrasında bir sonraki aşama olan eşyaların araca yüklenmesi başlar.

Eşyaların Araca Taşınması ve Yüklenmesi

Paketleme süreci sonrasında eşyaların taşınması gerekmektedir. Bu aşama oldukça kritiktir. Çünkü eşyaların zarar görmesi bu aşamada söz konusu olabilmektedir. Ancak profesyonel ekibimiz, eşyalarınızı titizlikle taşımaktadır. Eşyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmemesi adına çözümler geliştiren ekibimiz yükleme aşaması tamamlanana kadar titizliği elden bırakmaz. Böylelikle eşyalarınızın taşınması noktasında herhangi bir problemle karşı karşıya kalmazsınız.

Eşyaların Yeni Adrese Teslimatı

Evden eve taşımacılık kapsamında eşyalarınızın arzu ettiğiniz adrese teslim edilmesi söz konusu olacaktır. Adrese teslim edilecek eşyaların tıpkı araca yüklemede olduğu gibi titizlikle gerçekleştirileceğinden emin olabilirsiniz. Taşıma esnasında gerekli olması halinde asansörlü nakliye sürecine başvurulmaktadır. Bu çerçevede amaç tamamen eşyaların yeni adrese teslimi esnasında profesyonelliği ön planda tutmaktır. Siz de ekibimizin sağladığı bu avantajlı çözümlerden fayda sağlamak adına harekete geçebilirsiniz.

Montaj ve Eşya Yerleştirme

Eşyaların eve taşınması sonrasında montajlanarak dilediğiniz noktaya yerleştirilmesi çok çok değerlidir. Bu nedenle de montaj ve yerleştirme süreçlerini titizlikle ele almak çok özeldir. Ekibimiz sizden gelen taleplere en iyi şekilde cevap vermek adına maksimum hassasiyet gösterir. Eşya montajı ve yerleştirme süreçlerini başarılı bir şekilde tamamlayarak hizmeti sonlandırır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bizi tercih ederek evden eve nakliyat ayrıcalıklarını yaşamak mı istiyorsunuz? Bu konuda ödeyeceğiniz ücretler belli başlı faktörlere bağlı olarak belirlenmektedir. Siz de evden eve nakliyat fiyatları üzerinde etkili faktörleri dikkate alarak doğru bir sonuca ulaşabileceksiniz. Ekibimiz, sizi bu konuda şeffaf bir şekilde bilgilendirecektir.

Hakkımızda

Doğançay Uluslararası Nakliyat olarak ev eşyaları taşıma, Asansörlü taşımacılık , Eşya depolama çözümlerini Kurumsal olarak sunmaktayız.

Hizmetlerimiz
  • Evden Eve Nakliyat
  • Ankara Nakliyat
  • Uluslararası Taşımacılık
  • Eşya Depolama
  • Self Storage
  • Asansör Kiralama
  • Asansörlü Nakliyat