rel="stylesheet">

Taşımacılık

Eşya Taşıma

Ankara Eşya Taşıma


Eşya taşıma; eşyalarınızın istenilen adresten ambalajlı olarak alınması ve istenilen adrese kadar teslimatının yapılmasına kadar geçen evden eve nakliye sürecine denir. Ekiplerimiz taşıma başlangıcından sonuçlanana kadar sizlerle birliktedir. Eşya taşıma hizmetinden önce evinize gelerek ücretsiz eksertiz hizmeti sunulmaktadır. Bu tespit sonucu eşyalarınız özel yazılım ile tek tek listelenir ve sizler için en uygun evden eve nakliyat aracı seçilmiş olur . Bu tespit ile hem eşyalarınız için gerekli ambalaj malzemesi hemde taşıma işlemine gelecek personel sayısı kesinleştirilmiş olur. .

Eşya Taşıma Fiyatları


Oda Sayısı Eşya Taşıma m3
Mini Araç 14m3
1+1 Ev Eşyası 30-39m3
2+1 Eşya Yoğunluğu 40-44m3
3+1 Eşya Yoğunluğu 45-50m3

Eşya Taşıma Araçlarımız kapalı kasa Doğançay ev ve ofis taşıma logoludur. Kendi araçlarımız ile taşıma hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Yukarıda belirtilen oda sayılarına göre eşya yoğunluğuna bağlı araçlar kapınıza kadar gelmektedir. Sizden ricamız eşyalarınızı taşımaya gelen araçların bu krıterlere uyup uyulmadığının kontrol edilmesidir. Bazı noktalarda evden eve nakliyat firmamız adını kullanan kişiler olabilmektedir. Bu konuda anlaştığınız firmaların doğruluğunu bilmeniz araştırmanız gerekmektedir. Aynı zamanda doğru araç seçimi ile parça eşya taşıma işlemleri daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ankara evden eve nakliyat

Parça Eşya Taşıma


Parça Eşya Taşıma Hizmetinin Faydaları: Parça eşya taşıma genellikle kısmi eşyaların yer değiştirilmesine denilmektedir. Bu işlem komple ev eşya taşıma hizmeti olmadığı için daha ekonomiktir. Parça eşya taşımacılığında eşyanın toplam sayısı ve gidilecek mesafeye göre nakliye fiyatı hesaplanır.


Şehirler arası parça eşya taşıma hizmetinde kendi araç ve personllerimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Her hafta salı günleri Ankara'dan İstanbul'a parça eşya taşıma hizmeti sunuyoruz. İstanbul'dan Ankara'ya perşembe günleri yüklenen eşyalarınız Cuma günü Ankara'da belirlediğiniz adrese taşınmaktadır.

Bu taşıma hizmetinde gerektiği taktirde dışarıdan Asansörlü Nakliyat araçlarımız nakliye işlemini tamamlıyoruz.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları


Parça eşya taşıma fiyatlarını

444 1980

numaralı çağrı merkezimiz ile görüşülerek öğrenebilirsiniz.